Financiële begroting
Inleiding
Terug naar navigatie - Financiële begroting - InleidingDe raad stelt de beleidsbegroting vast op het niveau van de programma’s. De raad stelt de budgetten voor 2025 voor de programma’s vast op de bedragen, zoals genoemd in de tabellen in de programma’s. De raad autoriseert daarmee het college om uitvoering te geven aan de beleidsbegroting en de aangegeven budgetten te besteden.
Overzicht van baten en lasten
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Overzicht van baten en lastenOnderstaand overzicht geeft een samenvatting van de meerjarenramingen in de programma's. Ook zijn hierin de rekeningcijfers over 2025 en de begrote bedragen voor 2026 opgenomen. De raad autoriseert het jaar 2027. In de overzichten maken we onderscheid in:
- De Begroting 2027 vóór de wijziging van nieuw beleid;
- De wijziging van nieuw beleid in deze programmabegroting, zoals we hebben opgenomen in het hoofdstuk Begroting in hoofdlijnen;
- De Begroting 2027 ná de wijziging van nieuw beleid.
De cijfers van Programma 0 zijn exclusief taakveld 0.10 ''Mutaties in reserves'', omdat de toevoegingen onttrekkingen formeel niet als lasten en baten worden gezien. De cijfers van Programma 0 zijn ook exclusief taakveld 0.11 ''Resultaat van de rekening baten en lasten'', omdat dit geen vastgesteld budget betreft. Het saldo van de begroting is het resultaat van alle programma's en staat onderaan de streep.
Lasten |
Vóór wijziging |
||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
||||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||
1 Bestuur en dienstverlening |
-7.528 |
-6.994 |
-37.424 |
-36.607 |
-36.033 |
-36.330 |
|
2 Veiligheid en handhaving |
-11.393 |
-12.323 |
-12.249 |
-11.835 |
-11.838 |
-11.842 |
|
3 Wonen en openbare ruimte |
-61.191 |
-73.974 |
-67.647 |
-70.136 |
-73.331 |
-72.772 |
|
4 Zorg en ondersteuning |
-153.545 |
-163.737 |
-155.285 |
-157.146 |
-158.954 |
-159.245 |
|
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
-31.023 |
-30.818 |
-29.504 |
-30.958 |
-32.310 |
-34.109 |
|
6 Financiën |
-28.804 |
-31.743 |
-6.268 |
-8.894 |
-9.431 |
-9.276 |
|
Totaal Lasten |
-293.483 |
-319.589 |
-308.376 |
-315.576 |
-321.897 |
-323.573 |
|
Baten |
Vóór wijziging |
||||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
||||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||
1 Bestuur en dienstverlening |
1.591 |
1.981 |
6.229 |
5.903 |
5.138 |
4.956 |
|
2 Veiligheid en handhaving |
1.290 |
942 |
867 |
867 |
867 |
867 |
|
3 Wonen en openbare ruimte |
44.161 |
44.127 |
48.381 |
49.209 |
53.092 |
50.558 |
|
4 Zorg en ondersteuning |
53.620 |
53.868 |
45.655 |
44.587 |
43.772 |
43.111 |
|
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
12.919 |
12.161 |
11.676 |
11.682 |
11.688 |
11.695 |
|
6 Financiën |
194.863 |
198.192 |
199.568 |
196.118 |
198.321 |
197.929 |
|
Totaal Baten |
308.445 |
311.271 |
312.376 |
308.366 |
312.879 |
309.116 |
|
Saldi |
Vóór wijziging |
||||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
||||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||
1 Bestuur en dienstverlening |
-5.937 |
-5.013 |
-31.195 |
-30.703 |
-30.894 |
-31.374 |
|
2 Veiligheid en handhaving |
-10.103 |
-11.381 |
-11.382 |
-10.968 |
-10.971 |
-10.974 |
|
3 Wonen en openbare ruimte |
-17.030 |
-29.847 |
-19.266 |
-20.927 |
-20.239 |
-22.214 |
|
4 Zorg en ondersteuning |
-99.925 |
-109.868 |
-109.629 |
-112.560 |
-115.182 |
-116.134 |
|
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
-18.104 |
-18.657 |
-17.828 |
-19.276 |
-20.622 |
-22.415 |
|
6 Financiën |
166.059 |
166.449 |
193.300 |
187.224 |
188.890 |
188.653 |
|
Totaal saldo van baten en lasten |
14.962 |
-8.318 |
4.000 |
-7.210 |
-9.018 |
-14.457 |
|
Mutaties reserves |
10.987 |
15.988 |
1.208 |
1.708 |
1.708 |
1.208 |
|
Totaal Resultaat |
25.949 |
7.670 |
5.208 |
-5.501 |
-7.310 |
-13.249 |
|
Lasten |
wijziging |
|||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
0 |
0 |
30.268 |
29.997 |
29.821 |
29.769 |
2 Veiligheid en handhaving |
0 |
0 |
-281 |
-715 |
-717 |
-642 |
3 Wonen en openbare ruimte |
0 |
0 |
1.970 |
-2.527 |
-6.432 |
-3.518 |
4 Zorg en ondersteuning |
0 |
0 |
-13.808 |
-5.898 |
-1.693 |
-2.719 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
0 |
0 |
446 |
130 |
-141 |
-220 |
6 Financiën |
0 |
0 |
-26.257 |
-25.834 |
-25.224 |
-25.070 |
Totaal Lasten |
0 |
0 |
-7.661 |
-4.846 |
-4.387 |
-2.401 |
Baten |
wijziging |
|||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
0 |
0 |
-3.990 |
-4.022 |
-3.998 |
-4.002 |
2 Veiligheid en handhaving |
0 |
0 |
98 |
98 |
98 |
23 |
3 Wonen en openbare ruimte |
0 |
0 |
-4.039 |
3.715 |
7.247 |
178 |
4 Zorg en ondersteuning |
0 |
0 |
9.487 |
3.593 |
3.561 |
3.472 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
0 |
0 |
-160 |
-156 |
-163 |
-169 |
6 Financiën |
0 |
0 |
7.230 |
4.455 |
1.217 |
5.101 |
Totaal Baten |
0 |
0 |
8.626 |
7.683 |
7.962 |
4.603 |
Saldi |
wijziging |
|||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
0 |
0 |
26.278 |
25.975 |
25.823 |
25.767 |
2 Veiligheid en handhaving |
0 |
0 |
-183 |
-617 |
-619 |
-619 |
3 Wonen en openbare ruimte |
0 |
0 |
-2.069 |
1.189 |
815 |
-3.340 |
4 Zorg en ondersteuning |
0 |
0 |
-4.320 |
-2.306 |
1.867 |
753 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
0 |
0 |
286 |
-26 |
-304 |
-389 |
6 Financiën |
0 |
0 |
-19.027 |
-21.378 |
-24.007 |
-19.968 |
Totaal saldo van baten en lasten |
0 |
0 |
965 |
2.837 |
3.575 |
2.202 |
Mutaties reserves |
0 |
0 |
0 |
0 |
269 |
0 |
Totaal Resultaat |
0 |
0 |
965 |
2.837 |
3.844 |
2.202 |
Lasten |
Na wijziging |
|||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
-7.528 |
-6.994 |
-7.156 |
-6.610 |
-6.212 |
-6.561 |
2 Veiligheid en handhaving |
-11.393 |
-12.323 |
-12.530 |
-12.549 |
-12.555 |
-12.484 |
3 Wonen en openbare ruimte |
-61.191 |
-73.974 |
-65.677 |
-72.663 |
-79.763 |
-76.290 |
4 Zorg en ondersteuning |
-153.545 |
-163.737 |
-169.092 |
-163.045 |
-160.647 |
-161.964 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
-31.023 |
-30.818 |
-29.058 |
-30.827 |
-32.451 |
-34.330 |
6 Financiën |
-28.804 |
-31.743 |
-32.525 |
-34.728 |
-34.655 |
-34.345 |
Totaal Lasten |
-293.483 |
-319.589 |
-316.037 |
-320.421 |
-326.284 |
-325.974 |
Baten |
Na wijziging |
|||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
1.591 |
1.981 |
2.239 |
1.882 |
1.141 |
954 |
2 Veiligheid en handhaving |
1.290 |
942 |
965 |
965 |
965 |
890 |
3 Wonen en openbare ruimte |
44.161 |
44.127 |
44.342 |
52.924 |
60.339 |
50.736 |
4 Zorg en ondersteuning |
53.620 |
53.868 |
55.143 |
48.179 |
47.333 |
46.583 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
12.919 |
12.161 |
11.516 |
11.526 |
11.526 |
11.526 |
6 Financiën |
194.863 |
198.192 |
206.798 |
200.573 |
199.539 |
203.030 |
Totaal Baten |
308.445 |
311.271 |
321.002 |
316.049 |
320.841 |
313.719 |
Saldi |
Na wijziging |
|||||
Programma |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
1 Bestuur en dienstverlening |
-5.937 |
-5.013 |
-4.917 |
-4.728 |
-5.072 |
-5.607 |
2 Veiligheid en handhaving |
-10.103 |
-11.381 |
-11.565 |
-11.584 |
-11.590 |
-11.593 |
3 Wonen en openbare ruimte |
-17.030 |
-29.847 |
-21.335 |
-19.739 |
-19.424 |
-25.554 |
4 Zorg en ondersteuning |
-99.925 |
-109.868 |
-113.949 |
-114.866 |
-113.315 |
-115.381 |
5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
-18.104 |
-18.657 |
-17.542 |
-19.302 |
-20.926 |
-22.804 |
6 Financiën |
166.059 |
166.449 |
174.273 |
165.846 |
164.883 |
168.685 |
Totaal saldo van baten en lasten |
14.962 |
-8.318 |
4.965 |
-4.372 |
-5.443 |
-12.255 |
Mutaties reserves |
10.987 |
15.988 |
1.208 |
1.708 |
1.977 |
1.208 |
Totaal Resultaat |
25.949 |
7.670 |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
Reservemutaties per programma
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Reservemutaties per programmaOnderstaande tabel geeft het totaal saldo van baten en lasten vóór de reservemutaties en de reservemutaties per programma en reserve. De reservemutaties vallen eveneens onder het budgetrecht van de raad.
Pr. |
Resultaatverdeling |
Rekening 2025 |
Begroting 2026 |
Begroting 2027 |
Raming 2028 |
Raming 2029 |
Raming 2030 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Totaal saldo van baten en lasten |
14.962 |
-8.318 |
4.965 |
-4.372 |
-5.443 |
-12.255 |
|
Mutaties in reserves |
|||||||
1 |
Reserve eenmalige uitgaven |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Reserve eenmalige uitgaven |
25 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Algemene reserve |
0 |
131 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Reserve eenmalige uitgaven |
3.601 |
3.517 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Reserve kapitaallasten |
0 |
79 |
79 |
79 |
79 |
79 |
3 |
Reserve water |
169 |
150 |
0 |
500 |
769 |
0 |
3 |
Vereveningsreserve Sociale Woningbouw |
-200 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Algemene reserve |
0 |
7.140 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Reserve eenmalige uitgaven |
1.455 |
933 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Reserve Sociaal Noodfonds |
-15 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Reserve eenmalige uitgaven |
637 |
498 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Reserve kapitaallasten |
0 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
6 |
Algemene reserve |
4.422 |
52.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Reserve Doe Mee Fonds |
549 |
361 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Reserve Rekenkamer |
10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Reserve eenmalige uitgaven |
335 |
51 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Reserve kapitaallasten |
0 |
-50.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Totaal mutaties reserves |
10.987 |
15.988 |
1.208 |
1.708 |
1.977 |
1.208 |
|
Totaal resultaat |
25.949 |
7.670 |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
|
Overzicht taakvelden per programma
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Overzicht taakvelden per programmaOnderstaande tabel geeft de budgetten van de taakvelden per programma weer.
Taakveld |
Rekening |
Begroting |
Raming |
||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||
Progr. 1 Bestuur en dienstverlening |
|||||||
0.1 Bestuur |
Lasten |
-4.821 |
-4.272 |
-4.201 |
-4.159 |
-4.089 |
-4.342 |
0.1 Bestuur |
Baten |
13 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.1 Bestuur |
Saldo |
-4.808 |
-4.272 |
-4.201 |
-4.159 |
-4.089 |
-4.342 |
0.2 Burgerzaken |
Lasten |
-2.707 |
-2.722 |
-2.955 |
-2.451 |
-2.124 |
-2.219 |
0.2 Burgerzaken |
Baten |
1.578 |
1.981 |
2.239 |
1.882 |
1.141 |
954 |
0.2 Burgerzaken |
Saldo |
-1.129 |
-741 |
-716 |
-569 |
-983 |
-1.265 |
Progr. 1 Bestuur en dienstverlening |
Saldo |
-5.937 |
-5.013 |
-4.917 |
-4.728 |
-5.072 |
-5.607 |
Progr. 2 Veiligheid en handhaving |
|||||||
1.1 Crisisbeheersing en brandweer |
Lasten |
-6.283 |
-6.637 |
-6.819 |
-6.806 |
-6.808 |
-6.808 |
1.1 Crisisbeheersing en brandweer |
Baten |
472 |
419 |
456 |
456 |
456 |
456 |
1.1 Crisisbeheersing en brandweer |
Saldo |
-5.811 |
-6.218 |
-6.363 |
-6.350 |
-6.352 |
-6.352 |
1.2 Openbare orde en veiligheid |
Lasten |
-5.110 |
-5.686 |
-5.711 |
-5.743 |
-5.747 |
-5.675 |
1.2 Openbare orde en veiligheid |
Baten |
818 |
523 |
509 |
509 |
509 |
434 |
1.2 Openbare orde en veiligheid |
Saldo |
-4.292 |
-5.163 |
-5.202 |
-5.234 |
-5.238 |
-5.241 |
Progr. 2 Veiligheid en handhaving |
Saldo |
-10.103 |
-11.381 |
-11.565 |
-11.584 |
-11.590 |
-11.593 |
Progr. 3 Wonen en openbare ruimte |
|||||||
0.3 Beheer ov. gebouwen en gronden |
Lasten |
-183 |
-126 |
-100 |
-100 |
-101 |
-101 |
0.3 Beheer ov. gebouwen en gronden |
Baten |
164 |
159 |
182 |
182 |
182 |
182 |
0.3 Beheer ov. gebouwen en gronden |
Saldo |
-19 |
33 |
82 |
82 |
81 |
81 |
2.1 Verkeer en vervoer |
Lasten |
-10.797 |
-11.365 |
-11.353 |
-13.134 |
-14.543 |
-16.533 |
2.1 Verkeer en vervoer |
Baten |
983 |
767 |
774 |
774 |
774 |
774 |
2.1 Verkeer en vervoer |
Saldo |
-9.813 |
-10.598 |
-10.579 |
-12.360 |
-13.769 |
-15.759 |
2.2 Parkeren |
Lasten |
-12 |
-13 |
-35 |
-46 |
-156 |
-160 |
2.2 Parkeren |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2.2 Parkeren |
Saldo |
-12 |
-13 |
-35 |
-46 |
-156 |
-160 |
2.5 Openbaar vervoer |
Lasten |
-162 |
-213 |
-213 |
-213 |
-213 |
-213 |
2.5 Openbaar vervoer |
Baten |
5 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
2.5 Openbaar vervoer |
Saldo |
-156 |
-163 |
-163 |
-163 |
-163 |
-163 |
5.7 Openbaar groen en recreatie |
Lasten |
-8.271 |
-8.761 |
-9.055 |
-10.277 |
-10.837 |
-11.045 |
5.7 Openbaar groen en recreatie |
Baten |
872 |
990 |
1.034 |
1.034 |
1.764 |
1.454 |
5.7 Openbaar groen en recreatie |
Saldo |
-7.399 |
-7.771 |
-8.021 |
-9.243 |
-9.073 |
-9.591 |
7.2 Riolering |
Lasten |
-4.971 |
-5.018 |
-5.502 |
-6.368 |
-7.270 |
-8.433 |
7.2 Riolering |
Baten |
5.225 |
6.620 |
8.141 |
10.081 |
11.626 |
12.181 |
7.2 Riolering |
Saldo |
254 |
1.602 |
2.639 |
3.712 |
4.356 |
3.747 |
7.3 Afval |
Lasten |
-10.671 |
-9.686 |
-10.217 |
-10.361 |
-10.440 |
-10.527 |
7.3 Afval |
Baten |
11.235 |
11.214 |
12.377 |
13.187 |
13.897 |
13.994 |
7.3 Afval |
Saldo |
565 |
1.528 |
2.159 |
2.826 |
3.457 |
3.467 |
7.4 Milieubeheer |
Lasten |
-4.863 |
-4.748 |
-5.285 |
-3.883 |
-3.905 |
-3.368 |
7.4 Milieubeheer |
Baten |
2.695 |
2.141 |
780 |
1.764 |
1.805 |
1.249 |
7.4 Milieubeheer |
Saldo |
-2.168 |
-2.608 |
-4.505 |
-2.119 |
-2.099 |
-2.119 |
7.5 Begraafplaatsen en crematoria |
Lasten |
-272 |
-7 |
-7 |
-7 |
-7 |
-7 |
7.5 Begraafplaatsen en crematoria |
Baten |
58 |
22 |
22 |
22 |
22 |
22 |
7.5 Begraafplaatsen en crematoria |
Saldo |
-214 |
15 |
15 |
15 |
15 |
15 |
8.1 Ruimte en leefomgeving |
Lasten |
-3.505 |
-4.286 |
-2.979 |
-2.839 |
-2.539 |
-1.969 |
8.1 Ruimte en leefomgeving |
Baten |
850 |
1.205 |
1.010 |
870 |
570 |
0 |
8.1 Ruimte en leefomgeving |
Saldo |
-2.655 |
-3.081 |
-1.969 |
-1.969 |
-1.969 |
-1.969 |
8.2 Grondexpl. (niet-bedr.terreinen) |
Lasten |
-8.565 |
-17.008 |
-8.169 |
-6.219 |
-5.786 |
-8.241 |
8.2 Grondexpl. (niet-bedr.terreinen) |
Baten |
15.132 |
11.038 |
8.685 |
6.205 |
5.457 |
7.981 |
8.2 Grondexpl. (niet-bedr.terreinen) |
Saldo |
6.567 |
-5.970 |
516 |
-14 |
-329 |
-260 |
8.3 Wonen en bouwen |
Lasten |
-8.919 |
-12.742 |
-12.761 |
-19.216 |
-23.966 |
-15.694 |
8.3 Wonen en bouwen |
Baten |
6.941 |
9.921 |
11.287 |
18.756 |
24.191 |
12.850 |
8.3 Wonen en bouwen |
Saldo |
-1.979 |
-2.821 |
-1.474 |
-460 |
225 |
-2.845 |
Progr. 3 Wonen en openbare ruimte |
Saldo |
-17.030 |
-29.847 |
-21.335 |
-19.739 |
-19.424 |
-25.554 |
Progr. 4 Zorg en ondersteuning |
|||||||
6.1 Samenkracht en burgerparticip. |
Lasten |
-26.925 |
-29.430 |
-30.546 |
-22.253 |
-21.446 |
-21.037 |
6.1 Samenkracht en burgerparticip. |
Baten |
11.950 |
12.032 |
13.696 |
5.918 |
5.102 |
4.288 |
6.1 Samenkracht en burgerparticip. |
Saldo |
-14.976 |
-17.398 |
-16.850 |
-16.335 |
-16.343 |
-16.749 |
6.22 Toegang en eerstelijnsvrz Jeugd |
Lasten |
-3.325 |
-3.251 |
-3.698 |
-3.698 |
-3.698 |
-3.698 |
6.22 Toegang en eerstelijnsvrz Jeugd |
Baten |
-3 |
64 |
64 |
64 |
64 |
64 |
6.22 Toegang en eerstelijnsvrz Jeugd |
Saldo |
-3.328 |
-3.187 |
-3.634 |
-3.634 |
-3.634 |
-3.634 |
6.23 Toegang en eerstelijn Integraal |
Lasten |
-295 |
-440 |
-440 |
-440 |
-440 |
-440 |
6.23 Toegang en eerstelijn Integraal |
Baten |
408 |
165 |
165 |
165 |
165 |
165 |
6.23 Toegang en eerstelijn Integraal |
Saldo |
113 |
-276 |
-276 |
-276 |
-276 |
-276 |
6.3 Inkomensregelingen |
Lasten |
-50.844 |
-53.412 |
-53.784 |
-55.025 |
-55.873 |
-56.760 |
6.3 Inkomensregelingen |
Baten |
38.799 |
39.136 |
39.071 |
39.082 |
39.113 |
39.149 |
6.3 Inkomensregelingen |
Saldo |
-12.045 |
-14.276 |
-14.713 |
-15.943 |
-16.761 |
-17.611 |
6.4 WSW en beschut werk |
Lasten |
-6.052 |
-6.117 |
-6.297 |
-6.181 |
-5.939 |
-5.680 |
6.4 WSW en beschut werk |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.4 WSW en beschut werk |
Saldo |
-6.052 |
-6.117 |
-6.297 |
-6.181 |
-5.939 |
-5.680 |
6.5 Arbeidsparticipatie |
Lasten |
-4.842 |
-5.494 |
-5.895 |
-5.922 |
-6.073 |
-6.230 |
6.5 Arbeidsparticipatie |
Baten |
967 |
1.024 |
1.024 |
1.024 |
1.024 |
1.024 |
6.5 Arbeidsparticipatie |
Saldo |
-3.875 |
-4.471 |
-4.871 |
-4.898 |
-5.050 |
-5.206 |
6.60 Hulpmiddelen en diensten (Wmo) |
Lasten |
-4.159 |
-4.662 |
-4.300 |
-4.270 |
-4.203 |
-4.192 |
6.60 Hulpmiddelen en diensten (Wmo) |
Baten |
141 |
463 |
30 |
30 |
30 |
30 |
6.60 Hulpmiddelen en diensten (Wmo) |
Saldo |
-4.018 |
-4.198 |
-4.270 |
-4.240 |
-4.173 |
-4.162 |
6.711 Huishoudelijke hulp (Wmo) |
Lasten |
-9.762 |
-10.759 |
-11.207 |
-11.698 |
-8.868 |
-8.995 |
6.711 Huishoudelijke hulp (Wmo) |
Baten |
610 |
648 |
661 |
1.464 |
1.494 |
1.522 |
6.711 Huishoudelijke hulp (Wmo) |
Saldo |
-9.152 |
-10.111 |
-10.546 |
-10.234 |
-7.374 |
-7.473 |
6.712 Begeleiding (Wmo) |
Lasten |
-3.188 |
-3.388 |
-3.491 |
-3.601 |
-3.681 |
-3.801 |
6.712 Begeleiding (Wmo) |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.712 Begeleiding (Wmo) |
Saldo |
-3.188 |
-3.388 |
-3.491 |
-3.601 |
-3.681 |
-3.801 |
6.713 Dagbesteding (Wmo) |
Lasten |
-1.267 |
-1.458 |
-1.506 |
-1.556 |
-1.598 |
-1.617 |
6.713 Dagbesteding (Wmo) |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.713 Dagbesteding (Wmo) |
Saldo |
-1.267 |
-1.458 |
-1.506 |
-1.556 |
-1.598 |
-1.617 |
6.751 Jeugdhulp ambulant lokaal |
Lasten |
-9.570 |
-10.993 |
-10.988 |
-11.355 |
-11.742 |
-12.181 |
6.751 Jeugdhulp ambulant lokaal |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.751 Jeugdhulp ambulant lokaal |
Saldo |
-9.570 |
-10.993 |
-10.988 |
-11.355 |
-11.742 |
-12.181 |
6.752 Jeugdhulp ambulant regionaal |
Lasten |
-5.014 |
-5.237 |
-5.926 |
-6.264 |
-6.624 |
-6.594 |
6.752 Jeugdhulp ambulant regionaal |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.752 Jeugdhulp ambulant regionaal |
Saldo |
-5.014 |
-5.237 |
-5.926 |
-6.264 |
-6.624 |
-6.594 |
6.753 Jeugdhulp ambulant landelijk |
Lasten |
0 |
-2.534 |
-2.618 |
-2.614 |
-2.609 |
-2.608 |
6.753 Jeugdhulp ambulant landelijk |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.753 Jeugdhulp ambulant landelijk |
Saldo |
0 |
-2.534 |
-2.618 |
-2.614 |
-2.609 |
-2.608 |
6.761 Jeugdhulp met verblijf lokaal |
Lasten |
-1.849 |
-1.970 |
-1.926 |
-1.958 |
-1.989 |
-1.989 |
6.761 Jeugdhulp met verblijf lokaal |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.761 Jeugdhulp met verblijf lokaal |
Saldo |
-1.849 |
-1.970 |
-1.926 |
-1.958 |
-1.989 |
-1.989 |
6.762 Jeugdhulp met verblijf regiona |
Lasten |
-8.599 |
-8.532 |
-9.458 |
-9.213 |
-9.032 |
-9.310 |
6.762 Jeugdhulp met verblijf regiona |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.762 Jeugdhulp met verblijf regiona |
Saldo |
-8.599 |
-8.532 |
-9.458 |
-9.213 |
-9.032 |
-9.310 |
6.763 Jeugdhulp met verblijf landeli |
Lasten |
-683 |
51 |
24 |
-8 |
-42 |
-30 |
6.763 Jeugdhulp met verblijf landeli |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.763 Jeugdhulp met verblijf landeli |
Saldo |
-683 |
51 |
24 |
-8 |
-42 |
-30 |
6.791 PGB Wmo |
Lasten |
-661 |
-907 |
-944 |
-974 |
-1.003 |
-1.015 |
6.791 PGB Wmo |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.791 PGB Wmo |
Saldo |
-661 |
-907 |
-944 |
-974 |
-1.003 |
-1.015 |
6.792 PGB Jeugd |
Lasten |
-1.537 |
-1.200 |
-1.500 |
-1.500 |
-1.500 |
-1.500 |
6.792 PGB Jeugd |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.792 PGB Jeugd |
Saldo |
-1.537 |
-1.200 |
-1.500 |
-1.500 |
-1.500 |
-1.500 |
6.811 Beschermd wonen (Wmo) |
Lasten |
-2 |
-313 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.811 Beschermd wonen (Wmo) |
Baten |
2 |
55 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.811 Beschermd wonen (Wmo) |
Saldo |
0 |
-258 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.812 Maatsch-en vrouwenopvang (Wmo) |
Lasten |
-201 |
150 |
-209 |
-208 |
-207 |
-207 |
6.812 Maatsch-en vrouwenopvang (Wmo) |
Baten |
0 |
0 |
341 |
341 |
341 |
341 |
6.812 Maatsch-en vrouwenopvang (Wmo) |
Saldo |
-201 |
150 |
132 |
133 |
134 |
134 |
6.821 Jeugdbescherming |
Lasten |
-2.860 |
-3.028 |
-3.125 |
-3.209 |
-3.203 |
-3.203 |
6.821 Jeugdbescherming |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.821 Jeugdbescherming |
Saldo |
-2.860 |
-3.028 |
-3.125 |
-3.209 |
-3.203 |
-3.203 |
6.822 Jeugdreclassering |
Lasten |
-458 |
-619 |
-633 |
-632 |
-631 |
-630 |
6.822 Jeugdreclassering |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.822 Jeugdreclassering |
Saldo |
-458 |
-619 |
-633 |
-632 |
-631 |
-630 |
6.91 Coördinatie en beleid Wmo |
Lasten |
-3.615 |
-3.160 |
-3.406 |
-3.406 |
-3.434 |
-3.434 |
6.91 Coördinatie en beleid Wmo |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6.91 Coördinatie en beleid Wmo |
Saldo |
-3.615 |
-3.160 |
-3.406 |
-3.406 |
-3.434 |
-3.434 |
6.92 Coördinatie en beleid Jeugd |
Lasten |
-2.123 |
-1.710 |
-1.794 |
-1.637 |
-1.387 |
-1.387 |
6.92 Coördinatie en beleid Jeugd |
Baten |
0 |
92 |
92 |
92 |
0 |
0 |
6.92 Coördinatie en beleid Jeugd |
Saldo |
-2.123 |
-1.619 |
-1.702 |
-1.545 |
-1.387 |
-1.387 |
7.1 Volksgezondheid |
Lasten |
-5.713 |
-5.322 |
-5.424 |
-5.424 |
-5.425 |
-5.425 |
7.1 Volksgezondheid |
Baten |
746 |
189 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7.1 Volksgezondheid |
Saldo |
-4.967 |
-5.133 |
-5.424 |
-5.424 |
-5.425 |
-5.425 |
Progr. 4 Zorg en ondersteuning |
Saldo |
-99.925 |
-109.868 |
-113.949 |
-114.866 |
-113.315 |
-115.381 |
Progr. 5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
|||||||
3.1 Economische ontwikkeling |
Lasten |
-851 |
-803 |
-695 |
-698 |
-699 |
-700 |
3.1 Economische ontwikkeling |
Baten |
659 |
915 |
1.065 |
1.065 |
1.065 |
1.065 |
3.1 Economische ontwikkeling |
Saldo |
-191 |
112 |
370 |
367 |
366 |
365 |
3.2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
Lasten |
-4 |
-13 |
-12 |
-13 |
-13 |
-14 |
3.2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3.2 Fysieke bedrijfsinfrastructuur |
Saldo |
-4 |
-13 |
-12 |
-13 |
-13 |
-14 |
3.3 Bedr.loket en bedr.regelingen |
Lasten |
-596 |
-597 |
-455 |
-455 |
-455 |
-455 |
3.3 Bedr.loket en bedr.regelingen |
Baten |
426 |
504 |
445 |
455 |
455 |
455 |
3.3 Bedr.loket en bedr.regelingen |
Saldo |
-171 |
-92 |
-10 |
0 |
0 |
0 |
3.4 Economische promotie |
Lasten |
-12 |
-27 |
-27 |
-27 |
-27 |
-27 |
3.4 Economische promotie |
Baten |
1 |
4 |
4 |
4 |
4 |
4 |
3.4 Economische promotie |
Saldo |
-11 |
-23 |
-23 |
-23 |
-23 |
-23 |
4.2 Onderwijshuisvesting |
Lasten |
-5.872 |
-5.291 |
-4.629 |
-5.996 |
-7.316 |
-8.568 |
4.2 Onderwijshuisvesting |
Baten |
1.655 |
597 |
443 |
443 |
443 |
443 |
4.2 Onderwijshuisvesting |
Saldo |
-4.217 |
-4.694 |
-4.186 |
-5.553 |
-6.873 |
-8.125 |
4.3 Onderwijsbeleid en leerlingzaken |
Lasten |
-6.736 |
-6.786 |
-6.519 |
-6.519 |
-6.547 |
-6.547 |
4.3 Onderwijsbeleid en leerlingzaken |
Baten |
4.069 |
4.081 |
3.878 |
3.878 |
3.878 |
3.878 |
4.3 Onderwijsbeleid en leerlingzaken |
Saldo |
-2.667 |
-2.704 |
-2.641 |
-2.641 |
-2.669 |
-2.669 |
5.1 Sportbeleid en activering |
Lasten |
-6.656 |
-6.753 |
-6.648 |
-6.648 |
-6.648 |
-6.648 |
5.1 Sportbeleid en activering |
Baten |
478 |
549 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5.1 Sportbeleid en activering |
Saldo |
-6.178 |
-6.204 |
-6.648 |
-6.648 |
-6.648 |
-6.648 |
5.2 Sportaccommodaties |
Lasten |
-4.538 |
-4.939 |
-4.904 |
-5.281 |
-5.533 |
-6.155 |
5.2 Sportaccommodaties |
Baten |
4.293 |
4.408 |
4.550 |
4.550 |
4.550 |
4.550 |
5.2 Sportaccommodaties |
Saldo |
-245 |
-531 |
-354 |
-732 |
-984 |
-1.605 |
5.3 Cultuurpresentatie, prod.partic. |
Lasten |
-3.173 |
-3.200 |
-3.029 |
-3.035 |
-3.051 |
-3.052 |
5.3 Cultuurpresentatie, prod.partic. |
Baten |
858 |
861 |
892 |
892 |
892 |
892 |
5.3 Cultuurpresentatie, prod.partic. |
Saldo |
-2.315 |
-2.339 |
-2.136 |
-2.143 |
-2.159 |
-2.160 |
5.4 Musea |
Lasten |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
5.4 Musea |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5.4 Musea |
Saldo |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
-1 |
5.5 Cultureel erfgoed |
Lasten |
-343 |
-371 |
-314 |
-314 |
-314 |
-314 |
5.5 Cultureel erfgoed |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5.5 Cultureel erfgoed |
Saldo |
-343 |
-371 |
-314 |
-314 |
-314 |
-314 |
5.6 Media |
Lasten |
-2.239 |
-2.038 |
-1.824 |
-1.839 |
-1.845 |
-1.849 |
5.6 Media |
Baten |
480 |
240 |
238 |
238 |
238 |
238 |
5.6 Media |
Saldo |
-1.759 |
-1.798 |
-1.586 |
-1.601 |
-1.607 |
-1.611 |
Progr. 5 Onderwijs, werk en vrije tijd |
Saldo |
-18.104 |
-18.657 |
-17.542 |
-19.302 |
-20.926 |
-22.804 |
Progr. 6 Financiën |
|||||||
0.10 Mutaties reserves |
Lasten |
-11.035 |
-50.114 |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
0.10 Mutaties reserves |
Baten |
22.022 |
66.103 |
1.223 |
1.723 |
1.992 |
1.223 |
0.10 Mutaties reserves |
Saldo |
10.987 |
15.988 |
1.208 |
1.708 |
1.977 |
1.208 |
0.11 Res. v.de rek. van baten lasten |
Lasten |
-25.949 |
-7.670 |
-6.173 |
2.664 |
3.466 |
11.047 |
0.11 Res. v.de rek. van baten lasten |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.11 Res. v.de rek. van baten lasten |
Saldo |
-25.949 |
-7.670 |
-6.173 |
2.664 |
3.466 |
11.047 |
0.4 Overhead |
Lasten |
-27.271 |
-29.777 |
-29.658 |
-29.397 |
-29.311 |
-29.189 |
0.4 Overhead |
Baten |
3.300 |
2.948 |
3.165 |
3.247 |
3.233 |
3.233 |
0.4 Overhead |
Saldo |
-23.971 |
-26.828 |
-26.494 |
-26.150 |
-26.078 |
-25.956 |
0.5 Treasury |
Lasten |
68 |
1.779 |
-151 |
-151 |
-84 |
-94 |
0.5 Treasury |
Baten |
1.542 |
1.802 |
1.663 |
1.747 |
1.795 |
2.001 |
0.5 Treasury |
Saldo |
1.610 |
3.581 |
1.512 |
1.596 |
1.711 |
1.906 |
0.61 OZB woningen |
Lasten |
-540 |
-606 |
-584 |
-584 |
-584 |
-584 |
0.61 OZB woningen |
Baten |
9.476 |
10.179 |
10.032 |
10.063 |
10.063 |
10.255 |
0.61 OZB woningen |
Saldo |
8.936 |
9.573 |
9.448 |
9.479 |
9.479 |
9.670 |
0.62 OZB niet-woningen |
Lasten |
-393 |
-379 |
-387 |
-387 |
-387 |
-387 |
0.62 OZB niet-woningen |
Baten |
6.698 |
6.798 |
6.983 |
6.983 |
6.983 |
6.983 |
0.62 OZB niet-woningen |
Saldo |
6.305 |
6.418 |
6.596 |
6.596 |
6.596 |
6.596 |
0.7 Alg. uitk. e ov. uitk. gem.fonds |
Lasten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.7 Alg. uitk. e ov. uitk. gem.fonds |
Baten |
173.848 |
176.465 |
184.955 |
178.533 |
177.464 |
180.559 |
0.7 Alg. uitk. e ov. uitk. gem.fonds |
Saldo |
173.848 |
176.465 |
184.955 |
178.533 |
177.464 |
180.559 |
0.8 Overige baten en lasten |
Lasten |
-549 |
-2.630 |
-1.614 |
-4.078 |
-4.159 |
-3.961 |
0.8 Overige baten en lasten |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.8 Overige baten en lasten |
Saldo |
-549 |
-2.630 |
-1.614 |
-4.078 |
-4.159 |
-3.961 |
0.9 Vennootschapsbelasting (VpB) |
Lasten |
-120 |
-130 |
-130 |
-130 |
-130 |
-130 |
0.9 Vennootschapsbelasting (VpB) |
Baten |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.9 Vennootschapsbelasting (VpB) |
Saldo |
-120 |
-130 |
-130 |
-130 |
-130 |
-130 |
Progr. 6 Financiën |
Saldo |
151.097 |
174.767 |
169.308 |
170.218 |
170.326 |
180.940 |
TOTAAL PROGRAMMA'S |
Saldo |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Geprognosticeerd resultaat (taakveld 0.11) |
Saldo |
25.949 |
7.670 |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
TOTAAL PROGRAMMA'S |
Saldo |
25.949 |
7.670 |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
Incidentele baten en lasten
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Incidentele baten en lastenOnderstaande tabel geeft de incidentele baten en lasten per programma weer. De grijs gearceerde cellen zijn mutaties in de reserves.
Prog |
Omschrijving |
Lasten |
Baten |
Toelichting |
|||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
||||
Programma 3 |
|||||||||||
3 |
5.7 |
Hogere lasten ontwatering met dekking reserve water (NJN23 5B.3) |
500 |
769 |
Op basis van het definitieve baggerplan van HHSK is in 2023 gestart met het baggeren van de Capelse watergangen. De volgende baggercyclus zal zich over enkele jaren weer voordoen. Vooralsnog wordt 2028, 2029 en 2032 als uitgangspunt genomen. De incidenteel (hogere) uitgaven in deze jaren van uitvoering worden gedekt vanuit de Reserve Water. |
||||||
5.7 |
Verkopen gronden aan energiebedrijf |
20 |
750 |
20 |
460 |
In het kader van de netcongestie is uitbreiding van het elektriciteitsnetwerk in Capelle aan den IJssel nodig. Zo worden in de komende 5 jaar ca. 70 nieuwe trafo huisjes en 1x een 50kv station in de openbare ruimte geplaatst. |
|||||
5.7 |
Verkopen gemeentelijke grond |
240 |
240 |
240 |
240 |
Verkoopopbrengst gemeentelijke gronden (met name snippergroen). |
|||||
8.1 |
Faciliterende projecten locatieontwikkeling |
-300 |
-280 |
-270 |
300 |
280 |
270 |
Faciliterend grondbeleid houdt in dat de gemeente het particulieren mogelijk maakt grond te exploiteren. Gemeentelijke kosten verbonden aan de desbetreffende grondexploitatie kan zij op de particuliere exploitant verhalen. De gemeente koopt dus zelf geen grond aan. Diverse projecten zijn faciliterend, de kosten worden hierbij verhaald op derden. |
|||
8.2 |
Winstnemingen grondexploitaties (VJN24 8.8) |
747 |
216 |
Een groot deel van de incidentele baten en lasten heeft betrekking op projecten binnen het grondbedrijf. De opbrengsten (winstnemingen) komen ten gunste van het incidentele saldo. Voor verliesgevende complexen wordt een voorziening gevormd. |
|||||||
Mutatie voorziening verliesgevende complexen (VJN24 8.8) |
2.485 |
||||||||||
Actualisatie grondexploitaties (VJN24 8.8) |
-2.939 |
-3.831 |
-1.841 |
-1.553 |
5.617 |
1.296 |
2.379 |
2.533 |
|||
Balansmutaties (VJN24 8.8) |
-5.561 |
-538 |
-980 |
398 |
2.535 |
||||||
8.3 |
Realisatiestimulans start bouw (B27) |
1.309 |
2.554 |
3.182 |
We komen in aanmerking voor de realisatiestimulans-uitkering voor betaalbare woningen. |
||||||
8.3 |
Het nieuwe Rivium (B26) |
-6.747 |
-13.841 |
-19.368 |
-11.308 |
6.747 |
13.841 |
19.368 |
11.308 |
Voor de gebiedsontwikkeling van Het Nieuwe Rivium is een samenwerkingsovereenkomst gesloten met vijf marktpartijen. In de begroting zijn de geraamde incidentele lasten opgenomen, waartegenover de bijdragen van de marktpartijen en de te ontvangen subsidies staan. |
|
Totaal |
-13.062 |
-17.952 |
-22.017 |
-13.841 |
15.378 |
22.212 |
26.228 |
14.541 |
|||
Waarvan reservemutaties |
500 |
769 |
|||||||||
Programma 4 |
|||||||||||
4 |
6.3 |
Dotaties/onttrekkingen reserve sociaal noodfonds |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
14 |
14 |
14 |
14 |
|
Totaal |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
14 |
14 |
14 |
14 |
|||
Waarvan reservemutaties |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
14 |
14 |
14 |
14 |
|||
Totaal incidentele lasten en baten |
-13.076 |
-17.966 |
-22.031 |
-13.855 |
15.392 |
22.226 |
26.242 |
14.555 |
|||
Incidenteel |
2.316 |
4.260 |
4.211 |
700 |
|||||||
Eindstand Begroting |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
|||||||
Structureel |
3.857 |
-6.924 |
-7.677 |
-11.747 |
|||||||
Toelichting op overzicht incidentele baten en lasten
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Toelichting op overzicht incidentele baten en lastenConform de voorschriften van de Provincie beschouwen we iedere mutatie van de reserve als een incidentele baat of incidentele last. De dekking vanuit de kapitaallastenreserve is hier, conform de voorschriften van de Provincie, een uitzondering op. De grijze cellen zijn de mutaties in de reserves. Een deel van de reservemutaties betreft de reserve eenmalige uitgaven. Volgens onze systematiek staat daar veelal een incidenteel/eenmalig budget tegenover. De overige regels bestaan uit incidentele lasten en baten, zoals bijvoorbeeld verkopen gemeentegronden. Grote mutaties lichten we in afzonderlijke regels toe,
Conclusie: onderstaand overzicht laat zien dat de begroting structureel in evenwicht is in 2027.
Structureel begrotingssaldo |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|---|---|---|---|---|
Lasten exclusief mutaties reserves |
-316.037 |
-320.421 |
-326.284 |
-325.974 |
Baten exclusief mutaties reserves |
321.002 |
316.049 |
320.841 |
313.719 |
Geraamd saldo van baten en lasten |
4.965 |
-4.372 |
-5.443 |
-12.255 |
Toevoegingen reserves |
-14 |
-14 |
-14 |
-14 |
Onttrekkingen reserves |
1.223 |
1.723 |
1.992 |
1.223 |
Geraamd resultaat |
6.173 |
-2.664 |
-3.466 |
-11.047 |
Elimineren incidentele lasten (excl. incidentele toevoegingen reserves) |
13.062 |
17.952 |
22.017 |
13.841 |
Elimineren incidentele baten (excl. incidentele onttrekkingen reserves) |
-15.378 |
-21.712 |
-25.459 |
-14.541 |
Incidentele toevoegingen reserves |
14 |
14 |
14 |
14 |
Incidentele onttrekkingen reserves |
-14 |
-514 |
-783 |
-14 |
Structureel begrotingssaldo |
3.857 |
-6.924 |
-7.677 |
-11.747 |
Ombuiging fietsenstalling (aanpassing PZH) |
-220 |
-220 |
-220 |
-220 |
Structureel begrotingssaldo incl. aanpassing PZH |
3.637 |
-7.144 |
-7.897 |
-11.967 |
Structurele reservemutaties
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Structurele reservemutatiesAlle mutaties in de reserves zijn in principe incidenteel van aard. Een uitzondering daarop zijn de bestemmingsreserves die gevormd zijn voor de dekking van de kapitaallasten. De onttrekkingen aan deze reserves zijn structureel van aard en hebben geen invloed op het structurele begrotingssaldo. In onderstaand overzicht structurele reservemutaties zijn de onttrekkingen aan de dekkingsreserves kapitaallasten opgenomen.
Structurele reservemutaties |
Begroting 2027 |
Begroting 2028 |
Begroting 2029 |
Begroting 2030 |
|||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pr. |
Reserve |
Mutaties |
Waarvan structureel |
Mutaties |
Waarvan structureel |
Mutaties |
Waarvan structureel |
Mutaties |
Waarvan structureel |
||
3 |
Reserve kapitaallasten |
79 |
79 |
79 |
79 |
79 |
79 |
79 |
79 |
||
3 |
Reserve water |
0 |
0 |
500 |
0 |
769 |
0 |
0 |
0 |
||
5 |
Reserve kapitaallasten |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
1.129 |
||
Totaal |
1.208 |
1.208 |
1.708 |
1.208 |
1.977 |
1.208 |
1.208 |
1.208 |
|||
Financiële positie
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Financiële positieEr zijn verschillende manieren om de kwaliteit of gezondheid van de financiële positie te beoordelen. Hieronder noemen wij een aantal.
Raming begrotingsjaar en meerjarenraming
Het begrotingsjaar 2027 laat een sluitend beeld zien; de baten en lasten zijn structureel in evenwicht. Vanaf 2028 is er geen structureel sluitende begroting.
Vermogenspositie en risico's
In de paragraaf Weerstandsvermogen en risicobeheersing hebben wij het weerstandsvermogen berekend en benoemd wat onze belangrijkste risico's zijn. De weerstandsratio, dat wil zeggen de relatie tussen de beschikbare en benodigde weerstandscapaciteit is groter dan 1 en is daarmee positief. Het geeft aan dat de risico's financieel opgevangen kunnen worden.
Financiële kengetallen
In de paragraaf Weerstandsvermogen en risicobeheersing hebben wij diverse financiële kengetallen berekend en toegelicht.
Geprognosticeerde balans
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Geprognosticeerde balansIn de onderstaande tabel geven wij de geprognosticeerde balans van deze begroting weer.
Prognose meerjarenbalans Activa |
Realisatie |
Begroting |
Raming |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Vaste activa |
||||||
Immateriële vaste activa |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Materiële vaste activa |
296.279 |
262.939 |
335.600 |
401.916 |
447.806 |
484.835 |
Financiële vaste activa |
22.692 |
22.692 |
22.692 |
22.684 |
22.676 |
22.668 |
Totaal vaste activa |
318.971 |
285.631 |
358.292 |
424.600 |
470.482 |
507.503 |
Vlottende activa |
||||||
Voorraden |
-2.670 |
10.274 |
11.427 |
10.983 |
10.983 |
10.983 |
Uitzettingen |
31.421 |
44.170 |
30.085 |
30.085 |
30.085 |
30.085 |
Liquide middelen |
106 |
2.397 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Overlopende activa |
16.982 |
16.983 |
16.983 |
16.983 |
16.983 |
16.983 |
Totaal vlottende activa |
45.840 |
73.824 |
58.495 |
58.051 |
58.051 |
58.051 |
Totaal activa |
364.811 |
359.455 |
416.788 |
482.651 |
528.533 |
565.554 |
Prognose meerjarenbalans Passiva |
Realisatie |
Begroting |
Raming |
|||
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Vaste passiva |
||||||
Reserves |
176.702 |
186.661 |
193.123 |
197.588 |
192.947 |
188.273 |
Resultaat boekjaar |
25.948 |
7.671 |
6.174 |
-2.663 |
-3.465 |
-11.046 |
Voorzieningen |
22.197 |
29.750 |
26.382 |
27.766 |
26.227 |
25.832 |
Vaste schuld |
50.351 |
70.259 |
135.094 |
206.845 |
261.209 |
310.880 |
Totaal vaste passiva |
275.198 |
294.341 |
360.773 |
429.536 |
476.918 |
513.939 |
Vlottende passiva |
||||||
Vlottende schuld |
33.903 |
13.904 |
13.904 |
13.904 |
13.904 |
13.904 |
Overlopende passiva |
55.710 |
51.211 |
42.111 |
39.211 |
37.711 |
37.711 |
Totaal vlottende passiva |
89.613 |
65.115 |
56.015 |
53.115 |
51.615 |
51.615 |
Totaal passiva |
364.811 |
359.455 |
416.788 |
482.651 |
528.533 |
565.554 |
EMU-saldo
Terug naar navigatie - Financiële begroting - EMU-saldoHet EMU-saldo geeft volgens de spelregels van de Europese Unie weer of overheden een overschot of een tekort hebben op de uitgaven. Het saldo van gemeenten draagt bij aan het totale saldo in Nederland.
Het EMU-saldo geeft een indicatie van de feitelijke geldstromen van de gemeente. Volgens de Septembercirculaire 2026 zou deze niet nadeliger mogen zijn dan -17.265, oftewel ons Capelse aandeel in het totale begrotingstekort van Nederland. Dit is echter geen harde norm, maar een indicatie. Uit de tabel blijkt dat wij hier niet aan voldoen in 2027.
EMU Saldo |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Berekend EMU-saldo |
-7.444 |
19.631 |
-72.218 |
-68.859 |
-52.872 |
-49.679 |
Kasstroomoverzicht
Terug naar navigatie - Financiële begroting - KasstroomoverzichtEen kasstroomoverzicht is een overzicht van de feitelijke geldmiddelen, waaruit de financieringsbehoefte blijkt. Het corrigeert het resultaat voor financiële posten die feitelijk geen geldstromen met zich meebrengen, namelijk de mutaties in reserves, dotaties in voorzieningen en afschrijvingslasten. Ook neemt het diverse posten mee die verrekend worden met de balans en daarom geen deel uit maken van het overzicht van baten en lasten, maar wel feitelijk geld kosten of opleveren. Vanuit het Besluit Begroting en Verantwoording geldt er geen verplichting om een kasstroomoverzicht op te nemen, maar vanwege het belang om hier inzicht in te hebben, nemen we dit wel op in de begroting en jaarrekening.
Uit dit kasstroomoverzicht blijkt dat we de komende jaren meer uitgeven dan ontvangen waardoor er een financieringsbehoefte ontstaat. Dit komt met name door de kasstroom die voortvloeit uit het investeringsprogramma.
Financieringsbehoefte |
Rekening |
Begroting |
Raming |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|
2025 |
2026 |
2027 |
2028 |
2029 |
2030 |
|
Kasstroom uit operationele activiteiten |
||||||
Resultaat |
25.948 |
7.671 |
6.174 |
-2.663 |
-3.465 |
-11.046 |
Afschrijvingen, afwaarderingen |
10.822 |
11.631 |
13.611 |
15.239 |
17.286 |
20.483 |
Mutatie werkkapitaal |
||||||
- Mutatie voorraden |
3.372 |
-12.944 |
-1.153 |
445 |
0 |
0 |
- Mutatie uitzettingen, overlopende activa |
-11.755 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
- Mutatie vlottende schuld, overlopende passiva |
-1.576 |
-4.499 |
-9.100 |
-2.900 |
-1.500 |
0 |
Mutatie reserves |
-10.987 |
-15.989 |
-1.209 |
-1.709 |
-1.978 |
-1.209 |
Mutatie voorzieningen |
-5.396 |
7.553 |
-3.368 |
1.385 |
-1.539 |
-395 |
Mutatie waarborgsommen, overige vaste schuld |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Kasstroom uit operationele activiteiten |
10.430 |
-6.577 |
4.954 |
9.796 |
8.804 |
7.833 |
Kasstroom uit investeringsactiviteiten |
||||||
Netto investeringen immateriële vaste activa |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Desinvesteringen immateriële vaste activa |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Netto investeringen materiële vaste activa |
-31.208 |
21.709 |
-86.272 |
-81.555 |
-63.176 |
-57.512 |
Desinvesteringen materiële vaste activa |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Netto investeringen financiële activa - excl. verstr. leningen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Desinvesteringen financiële activa - excl. verstr. leningen |
217 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Kasstroom uit investeringsactiviteiten |
-30.987 |
21.709 |
-86.272 |
-81.555 |
-63.176 |
-57.512 |
Financieringsbehoefte (-) cq. overschot (+) |
-20.558 |
15.132 |
-81.318 |
-71.759 |
-54.372 |
-49.679 |
Kasstroom uit financieringsactiviteiten > 1 jaar |
||||||
Toename verstrekte leningen |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Aflossing verstrekte leningen |
0 |
0 |
0 |
8 |
8 |
8 |
Toename opgenomen leningen |
5.000 |
25.000 |
70.427 |
77.343 |
59.956 |
55.263 |
Aflossing opgenomen leningen |
-4.892 |
-5.092 |
-5.592 |
-5.592 |
-5.592 |
-5.592 |
Kasstroom uit financieringsactiviteiten > 1 jaar |
108 |
19.908 |
64.835 |
71.759 |
54.372 |
49.679 |
Kasstroom uit financieringsactiviteiten < 1 jaar |
||||||
Mutatie uitzettingen in 's Rijks schatkist |
-153 |
-12.749 |
14.085 |
0 |
0 |
0 |
Mutatie opgenomen kasgeldleningen |
19.000 |
-20.000 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Kasstroom uit financieringsactiviteiten < 1 jaar |
18.847 |
-32.749 |
14.085 |
0 |
0 |
0 |
Mutatie geldmiddelen |
-1.603 |
2.291 |
-2.397 |
0 |
0 |
0 |
De mutatie in geldmiddelen is als volgt te specificeren |
||||||
Liquide middelen / bankschulden ultimo vorig dienstjaar: |
1.708 |
106 |
2.397 |
0 |
0 |
0 |
Liquide middelen / bankschulden ultimo dienstjaar: |
106 |
2.397 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Mutatie geldmiddelen |
-1.602 |
2.291 |
-2.397 |
0 |
0 |
0 |
Reserves en voorzieningen
Terug naar navigatie - Financiële begroting - Reserves en voorzieningenDe stand en het verloop van de reserves en voorzieningen zien er als volgt uit. We onderscheiden Algemene reserves, Bestemmingsreserves en Voorzieningen. In de bijlage Reserve en voorzieningen hebben we een gedetailleerd overzicht per reserves opgenomen.
Naam Reserve |
Saldo begin 2026 |
Saldo eind 2026 |
Saldo eind 2027 |
Saldo eind 2028 |
Saldo eind 2029 |
Saldo eind 2030 |
||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A: Algemene reserves |
||||||||||
1 |
Minimum niveau 10 miljoen **) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
2 |
Algemene reserve *) |
170.577 |
118.976 |
125.149 |
122.485 |
119.019 |
107.972 |
|||
Subtotaal rubriek A: |
170.577 |
118.976 |
125.149 |
122.485 |
119.019 |
107.972 |
||||
B: Bestemmingsreserves |
||||||||||
1 |
Eenmalige uitgaven |
4.997 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
2 |
Sociaal Noodfonds |
143 |
143 |
143 |
143 |
143 |
143 |
|||
3 |
Rekenkamer **) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
4 |
Denk en Doe Mee!-fonds |
361 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|||
5 |
Water |
1.419 |
1.269 |
1.269 |
769 |
0 |
0 |
|||
6 |
Bestedingen Eneco-gelden |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
20.000 |
|||
7 |
Vereveningsreserve Sociale Woningbouw |
200 |
200 |
200 |
200 |
200 |
200 |
|||
8 |
Kapitaallasten I - bestaande investeringen |
0 |
38.164 |
36.956 |
35.748 |
34.540 |
33.332 |
|||
9 |
Kapitaallasten II - nieuwe investeringen |
0 |
10.628 |
10.628 |
10.628 |
10.628 |
10.628 |
|||
10 |
Bedrijfsvoering *) |
1.000 |
1.000 |
1.000 |
1.000 |
1.000 |
1.000 |
|||
Subtotaal rubriek B: |
28.120 |
71.404 |
70.196 |
68.488 |
66.511 |
65.303 |
||||
Totaal Reserves (Rubriek A+B) |
198.697 |
190.380 |
195.345 |
190.973 |
185.530 |
173.275 |
||||
*) Met de geprognosticeerde saldi van dienstjaar 2026 en verder is, vooruitlopend op uw besluitvorming hierover, rekening gehouden. Formeel besluit u jaarlijks bij de jaarrekening over de resultaatbestemming. Het saldo over het dienstjaar 2025 is reeds onderdeel van de beginstand 2026. |
||||||||||
**) De Algemene reserve Minimum niveau 10 miljoen en de Reserve Rekenkamer zijn bij de Jaarrekening 2025 opgeheven. Deze reserves worden niet meer separaat toegelicht. |
||||||||||
Nr. |
Naam Voorziening |
Saldo begin 2026 |
Saldo eind 2026 |
Saldo eind 2027 |
Saldo eind 2028 |
Saldo eind 2029 |
Saldo eind 2030 |
|||
V: Voorzieningen |
||||||||||
1 |
Onderhoud |
8.059 |
6.672 |
5.665 |
6.718 |
5.667 |
5.482 |
|||
2 |
Diverse (verliesgevende) complexen |
11.796 |
13.006 |
10.521 |
10.521 |
10.521 |
10.521 |
|||
3 |
Dubieuze debiteuren |
3.280 |
3.236 |
3.192 |
3.148 |
3.104 |
3.060 |
|||
4 |
Alg.pensioenwet politieke ambtsdragers |
6.943 |
6.935 |
6.927 |
6.919 |
6.911 |
6.903 |
|||
5 |
Rioolheffing middelen derden |
2.545 |
1.791 |
790 |
411 |
53 |
638 |
|||
6 |
Afvalstoffenheffing middelen derden |
1.494 |
886 |
553 |
510 |
332 |
207 |
|||
7 |
Omgevingsvergunningen |
0 |
0 |
1.438 |
2.157 |
2.157 |
1.438 |
|||
8 |
Verlofsparen |
359 |
459 |
559 |
659 |
759 |
859 |
|||
9 |
Regeling Vervroegde Uittreding |
203 |
44 |
14 |
0 |
0 |
0 |
|||
Totaal Voorzieningen (rubriek V) |
34.679 |
33.029 |
29.659 |
31.043 |
29.504 |
29.108 |
||||
Totaal Reserves en Voorzieningen |
233.376 |
223.409 |
225.004 |
222.016 |
215.034 |
202.383 |
||||